Ženklai kūdikis yra per karšta

Kūdikiui būdinga daug švelnesnė sistema nei suaugusiam ar net vyresnio amžiaus vaikui, todėl jis gali tapti pernelyg karštas labai greitai. Kai oras ar drabužiai priverčia tavo kūdikį šilti, nuimkite jo drabužių sluoksnį ir reguliuokite kambario temperatūrą. Jei jis per keletą minučių neužsivaizduos ar neturi kitų simptomų, tokių kaip viduriavimas, iškart paskambinkite savo gydytojui.

Verkia garsiai

Kūdikis verkia kaip daugelio dalykų bendravimo būdą. Jei jos šilumos lygis nepatogu, ji greičiausiai pradės verkti. Susiaurinkite sąrašą galimybių, kurios jai trukdo nustatyti, ar ji per karšta. Jei ji turi švarų vystyklą, neseniai pavalgydino ir nesukėlė nėrimo, pabandykite pašalinti antklodę ar drabužių sluoksnį. Jei ji netrukus verkia, ji nori kažko kito. Žaisk su ja arba pasivaikščiok aplink kambarį.

Temperatūra

Kūdikio temperatūros nustatymas yra pats tiksliausias būdas nustatyti, ar jis turi karščiavimą. Paimkite jo temperatūrą rektaliniu būdu, jei jis jaunesnis nei 3 m., Nes tai yra pats tiksliausias būdas jauniems kūdikiams. Jūsų kūdikis turi karščiavimą, jei jo temperatūra viršija 100,4 laipsnių Fahrenheitą. Karščiavimas gali būti sveikatos problemų, tokių kaip infekcija ar pneumonija, ženklas, todėl nedelsdami iškvieskite jo pediatru, jei jo temperatūra viršija 100,4 laipsnio.

Palieskite testą

Jausmas jūsų kūdikio odai gali greitai papasakoti, kaip ji jaučia. Turėtumėte suprasti, ką jaunaja jūsų kūdikio oda, kai ji yra laiminga ir patogi, todėl galėsite pasakyti, ar ji karšta, nei įprasta. Paspauskite riešą ant kūdikio kaktos arba ten pabučiuokite. Jūsų oda yra subtilus lūpoms ir riešams, todėl galėsite pasakyti, ar ji jaučiasi karštesnė nei įprasta. Ausų ir pirštų jausmas taip pat gali parodyti savo temperatūrą.

Kiti ženklai

Gali būti sunkiau suprasti daugiau rimtų perkaitimo problemų požymių. Jei jūsų kūdikis turi šilumos išsekimą, jis gali būti labai ištroškęs ar mieguistas, o jo oda gali jaustis drėgnai ir vėsiai. Jei jis tampa dar labiau perkaitęs, jis gali būti mieguistas, vėmimas, greitas pulsas arba raudona, sausa oda. Šie ženklai, kartu su daugiau nei 103 F temperatūra, signalizuoja visus šilumos smūgius, kurie kelia grėsmę gyvybei. Vaikams, kuriems yra šie simptomai, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.