Turiu du mėnesius, norint numesti svorį ir atostogauti

Atvykstantys atostogos dažnai sukelia troškimą greitai pagerinti kūną, ypač jei jūs būsite nešioti maudymosi kostiumėlį. Nors išmintingos dietos ir riebalų deginimo tabletes, kurios žada greitą svorio netekimą, vilioja, geriausias būdas tonizuoti ir sulenkti rankas ir kojas apima modifikuotą valgymo planą ir padidėjusį fizinį aktyvumą. Supraskite keletą saugių būdų paruošti kūną atostogoms, kad užtikrintumėte savo gerovę.

Tikrasis svorio sumažėjimas įvyksta tik tuo atveju, jei jūs valgote mažiau kalorijų, nei kūno naudoja kasdien. Nerekomenduojama prarasti daugiau nei 2 svarus per savaitę, o tai reiškia, kad jūs turėsite realią galimybę per aštuonias savaites prieš atostogas išmesti apie 16 svarų. Riebalų svaras sudaro apie 3500 kalorijų. Siekiama 500 kartų mažiau kalorijų nei deginti, ir jūs tikriausiai prarasite 1 svarą per savaitę arba 1000 mažiau kalorijų per dieną už 2 svarų nuostolius. Venkite mažinti savo kasdienį suvartojimą per 1200 kalorijų, todėl rizikuoja jūsų sveikata. Mažo kaloringumo maisto produktai, idealūs svorio netekimo dietai, yra žuvies ir liesos mėsos, taip pat vaisiai, sveiki grūdai, daržovės ir mažai riebūs pieno produktai.

Aerobinis užsiėmimas – įskaitant greitą vaikščiojimą, važiavimą dviračiu ir sportą, pavyzdžiui, futbolą – yra geriausias kelias į plonesnę išvaizdą per trumpesnį laiką. Jūsų kūnas greitai eina per aerobines treniruotes, todėl jūs užsigeriate daug kalorijų. Daugumoje dienų pradėkite nuo kelių pratimų ir stenkitės pastatyti iki 30 minučių arba ilgiau vidutiniu ar intensyviu greičiu, kurį patvirtina jūsų gydytojas. Pavyzdžiui, tenisas, aerobiniai šokiai ir racquetball paprastai uždega daugiau nei 350 kalorijų per valandą.

Per du mėnesius iki atostogų priimant stiprumo mokymo programą, jums suteikiama daug laiko, kad pasiektumėte pastebimų kūno patobulinimų. Mažiau nei mėnesį paprastai atlyginami matomi sunkiojo darbo rezultatai, tokie žmonės, kurie pakelia svorį, pavyzdžiui, štaipelius, hantelius ir lankstinukus, tačiau stiprumo treniruotės metodai yra ir stumdymas, traukimas ir net treniruotė su atsparumo vamzdeliais. Mokymas sustiprina jėgą ir išlaiko jūsų kūno sudėjimą, tačiau palaiko svorį, nes raumenys naudoja kalorijas greičiau nei kitų kūno audinių. Stiprumo mokymas taip pat sumažina riebalų kiekį. Tikslas mokytis su gydytojo leidimu 30 minučių 2-3 dienas per savaitę.

Pagrindinės pratybos, tokios kaip kettlebell sūpuoklės, turkų krutulys, lentos ir dviračių treniruotės, padeda atsigauti raumenis į pilvą, klubus ir atgal prieš atostogas. Pradėk savo kelius ir rankas atlikti keturkampį pratimą. Patalpinkite rankas po pečiais ir užtikrinkite, kad kaklas ir galva atitiktų jūsų nugarą. Priveržkite skrandžio raumenis ir pakelkite kairę ranką nuo kilimo ir tris giliuosius įkvėpimus. Nuleisk ranką ir atlikite judesį savo dešine ranka. Pakelkite savo kairę koją nuo žemės ir priveržkite skrandžio raumenis. Paimkite tris gilius įkvėpimus ir kartokite dešine kojelė. Pradėkite nuo penkių pakartojimų, kad galiausiai atliktumėte nuo 10 iki 15.

Du mėnesiai geresniam kūnui

Greičiausias kalorijų deginimo treniruotes

Sumažėjęs riebalų kiekis ir geresnė fizinė būklė

Pagrindiniai pratimai toniamuoju skrandžiu