Sportiniai sportbačiai, kurie turi gerą sportininkų pėdų vėdinimą

Indijos gentis Meksikoje atkreipė dėmesį į greitį ir ištvermę. “Tarahumara” maratonai vyksta už akmeninių takų, kuriuose yra tiktai ploni sandalai, įstrigę prie kojų. Pasak Chriso McDougallo, “Born to Run” autoriaus. Palyginti su “Tarahumara”, kuris naudojasi maksimalia ventiliacija Jų kojos, vidutinis sportininkas nešioja sportinius sportelius ir susiduria su rizika, kad bus užkimšti sportininko kojos. Naudodami gerai vėdinamus batus galite išvengti šio niežėjimo ir dirginančio pėdos būklės.

Tinea yra odos infekcija, kurią sukelia grybas arba dermatofitai, kurie auga negyvoje odoje, plaukuose ir nagų audiniuose, ir auga šiltoje drėgnoje aplinkoje, pvz., Drėgnoje kilpoje po treniruotės. Kaip kaktos formos forma, sportininko kojos dalis apima grybelių plitimą tarp jūsų pirštų ir kojų padų. Jūsų kojos gali išmatuoti, tapti raudonos ir niežulys, dega arba nelygus. Susilpnėjusi oda gali būti lizdinės plokštelės, žievės, kreko ar dribsnių. Kadangi šis grybas yra užkrečiamas, jei jūs nusiraminate koją ir paliečiate kitas kūno dalis, galite netyčia išplėsti grybelį už kojų.

Vėdinimo kilpelės – aušintuvai, sumontuoti batų šonuose – buvo gamintojo ankstyvas sprendimas, leidžiantis oro srautui sportinėse sėdynėse. 1980-aisiais auselės buvo pakeistos tinklinėmis šoninėmis plokštėmis, kad būtų užtikrintas didesnis vėdinimas. Šiandien viršutinė dalis, vadinama “viršutine” sneaker kalba, gerai vėdinamoje kailyje beveik visiškai pagaminta iš akių. Kuo daugiau akių, tuo labiau kvėpuojantis sneaker bus pagal “Fitness Magazine”. Plastikiniai arba odiniai gali sudaryti kedžių rėmo.

2008 m. “Nike” naujovių švino krepšininkui Shane Kohatsu praleido tyrinėjant kelionę į Kiniją. Jis pastebėjo, kad Kinijos gatvės krepšinio meistrai nešiojo bet kokį dalyką, išskyrus krepšinio sportines krepšynes – vaikščiojimo batus ar kryžminius batus – švaistyti šilumą ir ištverti asfaltą. “Kohatsu” manė, kad turi būti sudarytas būdas suteikti žaidėjams batų, kuris sujungia dvi pageidaujamas funkcijas: kvėpavimą ir ilgaamžiškumą. Pasak “Fast Company”, “Nike” sugalvojo audinį – “Hyperfuse”, sudarytą iš trijų ar daugiau šilumos presuotų sintetinių sluoksnių. Kadangi bagažinės rėmas ir tinklelis yra sulydomi, technologija pašalina bet kokių siūlių poreikį. Rezultatas yra gerai vėdinamas atsparus kišenėlis. Nors kitos prekės ženklai žengia į šią technologiją, gali būti sudėtinga valdyti, siūlo ConceptKicks.

Skirtingų tipų sportinės kilpinės pamušalas gali suteikti daugiau ar mažiau oro srauto. Pavyzdžiui, ant ožkos ar avių odos pamušalas suteiks jums geresnę ventiliaciją nei karvės odai, pasak “Sneaker” ataskaitos. Kai kurios sportbačių apykaklės yra sukurtos iš drėgnų audinių ir padeda išlaikyti jūsų kojas sausą batų. Be to, sportbačiuose gali būti antibakterinių ir anti-frikcinių kojinių įdėklų, skirtų sportininko pėdai apsaugoti.

Grybelis ir kojos

Raktas: tinklelis

Suvirinti batai

Paimk pamokas