Snorkeling su sausais snorkeliais astmos gydytojams

Astma sergantiems asmenims gali pasireikšti abejonių prieš nuneškdami snorkelės pavarą ir šokinėdami vandenyje. Stimulai, susiję su snorkeling – pavyzdžiui, pratimai, druskos vanduo, šaltas vanduo ir klaustrofobijos jausmai gali sukelti astmos priepuolius. Nors nė vienas snorkelieris netyčia nemėgina kvėpuoti druskos vandeniu savo arklio vamzdeliu, tai ypač pavojingas astma. Pavarų dėžė, pavadinta sausa nardymo trinkelėmis, leidžia nedaug vandens ar be vandens į snorkelę. Jei bet kuris vanduo sugeba įsiskverbti į vamzdelį su vamzdeliu, mechanizmas jį ištraukia, kol snorkelis jį įkvepia. Nardymo metu uždaromas nardymo vožtuvas vamzdelio viršuje, todėl vanduo neįsiveda.

Gear Up

Apsirengti vandeniu. Padėkite savo kaukę ir snorkelę. Jei esate snorkeling iš valties, uždėkite savo pelekus, kai esate valtyje. Jei snorkeling iš kranto, pabandykite įdėti juos į juosmens giliai vandenyje. Astma, kurie nerimauja, kad šalto vandens šokas sukels ataką, turėtų dėvėti sauskelnes.

Aklimatis sau į vandenį. Kai tik esate, leiskite sau plaukti, o jūs susipažinsite su kvėpavimu snorkeliu. Pabandykite atsipalaiduoti, lėtai kvėpuoti, tarsi gulintumėte hamakoje. Negalima per daug sunkiai įsisavinti kandiklį arba gausite skausmingą žandikaulį.

Laikykitės savo snorkelio draugo ar grupės lyderio akyse. Tai svarbu visiems, bet ypač astmos sergantiems žmonėms. Praktikos su savo draugu, kad ji žinotų apie požymius, rodančius, kad esate astmos priepuolis.