Skechers formos mažina nugaros skausmą

Nugaros skausmas trukdo daugeliui jūsų kasdienės veiklos. Tai nepatogu, blaško ir riboja. “Skecher” avalynės kompanija teigia, kad gali būti jūsų nugaros skausmo sprendimas: “Shape-Up”. “Shape-Up” rankenėlė su apvaliu dygiu ir padidinta minkštinimo suma, kuri pakeičia jūsų eigą ir minkština jūsų nusileidimą.

Atsakomybės apribojimas

“Skecher Shape-Up” avalynė apsupta prieštaringai. Daugelis dėstytojų pateikė ieškinį prieš bendrovę, todėl Skechers turėjo pakeisti tai, kaip jis skatina batus. “Shape-Up” išvardytos naudos rodo, kad dėvėjęs batas mažina vidutinį nugaros skausmą ir pagerina laikyseną, o rezultatai yra skirtingi kiekvienam asmeniui. Padėties patobulinimai yra greičiausiai dėl to, kad kūnas bando išlikti stabilus nestabilioje batų paviršiuje. Kai vaikščiodami tiesiai nugara, jūsų balansas pagerėja, o tai neleidžia jums bobuliuotis batų. Paprastai stuburo dalis gali pakakti nugaros skausmui mažinti, teigia jis.

Specifika

Kai praleidžiate “Shape-Up” batus, jūs sutinkate su daugybe skirtingų raumenų grupių. Amerikos taryba pratimui, ACE, ištyrė erector spinae, kuri yra raumenys, eina iš abiejų stuburo pusių, susitraukimas. Bandomieji asmenys savanoriškai sutriko raumeniui prieš dėvėdami batus. Tyrėjai palygino raumenų susitraukimą vaikščiojant batais su pradine linija ir parodė 50 proc. Sutrumpintą vertę. Rezultatai rodo, kad jūsų nugaros sutuoktiniai dėvi batus, kurie stiprina raumenis. Šie stipresni raumenys gali padėti palaikyti nugarą ir sumažinti nugaros skausmą.

Ant debesies

Vienas iš “Skecher” “Shape-Ups” ir kitų batų skirtumų yra papildomas minkštinimas. Papildomas minkštinimas padidina batų nestabilumą. Pasirenkant žingsnį, kurio tikslas yra pagerinti pusiausvyrą, galite pastebėti, kad jūsų kojos posūkis iš kairės į dešinę. Kitas papildomo minkštimo privalumas yra tai, kad jis gali sumažinti poveikį kulkšnies, kelio, klubų ir, galiausiai, nugaros. Dažnai nugaros skausmas padidėja veikiant smūgiui, pvz., Pėsčiomis, todėl papildomas minkštinimas gali sumažinti skausmą.

Testuokite

Mokslininkai “Spine” žurnale išbandė rokerių batus, tokius kaip “Shape-Ups”, palyginti su blauzdikais, kuriems buvo nugaros skausmas. Rezultatai nerodė reikšmingo nugaros skausmo skirtumo, kai baidos buvo dėvimi pratimai.

Svorio metimas

ACE ekspertai teigia, kad “Shape-Up” avalynės nešiojimas gali paskatinti jus naudoti daugiau. Jei dėvėję “Skecher” batus, jūs padidinsite kasdienį pratybų skaičių, jūs sunaudosite kalorijas. Kai sujungsite savo pratimų programą su sveiką mitybą ir neapsunkinsite kalorijų, turėsite gerą galimybę numesti svorį. Turite sukurti kalorijų deficitą, kad prarastumėte svorį, o tai reiškia, kad turite suvartoti mažiau kalorijų, nei sudeginate. Svorio mažėjimas, ypač pilvo srityje, sumažina nugaros raumens kamieną, dėl kurio gali sumažėti nugaros skausmas.