Rekomenduojama dienos goji uogų dozė

Goji uogos yra dviejų artimų augalų, Lycium barbarum ir Lycium chinense vaisių komercinis pavadinimas. Šviežios goji uogos paprastai yra prieinamos tik tose vietovėse, kuriose jos yra auginamos, pvz., Kinija. Džiovintos goji uogos yra parduodamos Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra labai daug cukraus, kaip ir dauguma džiovintų vaisių. Goji uogose yra daug maistinių medžiagų, kurios rekomendavo dienos dozes, taip pat žinomas kaip dienos vertės.

Serviso dydis

“BuddySlim” teikia mitybos duomenis apie goji uogas. Ši informacija taikoma džiovintoms goji uogoms be kitų sudedamųjų dalių. Servetėlių dydis yra 5 lygio šaukštai.

Kalorijos

Goji uogose yra 112 kalorijų, tai yra apie 5,5 proc. Kalorijų dienos vertės. Ši paros norma taikoma kasdieniam 2000 kalorijų kiekiui. Angliavandeniai suteikia 94 kalorijas, riebalai sudaro 14 kalorijų ir baltymai sudaro likusias 4 kalorijas.

Angliavandeniai

Goji uogose yra 24 g angliavandenių vienai porcijai, įskaitant 21 g cukraus ir 3 g dietinio pluošto. Tai užtikrina 8 procentus angliavandenių dienos vertės ir 12 procentų dienos mitybos skaidulų vertės.

Baltymai ir riebalai

Goji uogose yra 1 g baltymų porcijoje arba 2 procentai baltymų dienos vertės. Goji uogose taip pat yra 1,6 g riebalų, kurie suteikia 3 procentus dienos vertės riebalų. Šis riebalų kiekis susideda iš nesočiųjų riebalų, nes goji uogose nėra sočiųjų riebalų, trans-riebalų ar cholesterolio.

Vitaminai ir mineralai

Goji uogose yra 12 mg geležies vienoje porcijoje, kuri yra 67 procentai geležies dienos vertės. Jame taip pat yra 20 mg vitamino C arba 33 procentai vitamino C dienos vertės. Vitamino A kiekis goji uogose yra 170 tarptautinių vienetų, tai yra 5,7 procento vitamino A dienos vertės. Kalcio kiekis Porcijoje goji uogose yra 8 mg, arba 0,8 procento kalcio dienos vertės.