Raumenys šokinėja

Didelio intensyvumo treniruotės, šokinėjimo virvė jau seniai buvo pagrindinė veikla boksininkams, profesionaliems sportininkams ir tiems, kurie nori padidinti širdies ištvermės lygį. Kartu su pastato liesos raumens masė, aktyvuojant daugybę raumenų grupių tiek apatinėje, tiek viršutinėje kūno dalyje, šokdynė yra kalorijų degiklis. Praėjus trisdešimt minučių, moteris gali sverti apie 400 kalorijų.

Apatinė kūno dalis

Nors veršeliai yra pagrindiniai raumenys, leidžianti šokinėti, jūsų keturkampis, kaklo šlaunys ir lūžiai taip pat aktyvuojami. Kraujagyslės fazė, važiuojanti per jūsų kojos rutulį ir išsitraukianti pirštais, skleidžia kūno užpakalinę pusę, kuri yra jūsų lūpos, kumštinės pirštinės ir veršeliai. Tuomet keturkampis ir žvakes padeda kontroliuoti šuolį ir lengviau nusileisti ant kojų, o ne smūgį ant grindų. Keliai turi būti šiek tiek sulenkti tiek peršokimo, tiek tūpimo metu.

Viršutinė kūno dalis

Pečiai ir abs yra viršutinės kūno galios raumenys, kai šokinėja virvę, nors rankos ir rankos taip pat padeda pakreipti virvę. Stabilizuojant viršutinę kūno dalį kartu su šerdimi, yra nugarėlė, kuri turėtų būti pailgi, tiesi ir centruota virš dubens, o ne pasvirusi į priekį ar atgal.