Raudonoji bėrimas ant kūdikio

Kūdikiai turi subtilesnę odą, todėl jie gali lengviau išsivystyti bėrimus nei suaugusieji. Kadangi jų oda yra plona ir nematoma plaukų, senų randų, saulės dėmių ir kitų odos būklių, įgytų su amžiumi, bėrimas taip pat gali būti labiau pastebimas kūdikiams. Nors dauguma vaikų susirgimų, susijusių su bėrimu, sukelia visišką bėrimą, kai kurios būklės gali sukelti bėrimą, kuris atsiranda kaip raudona kūdikio odos linija. Paskambinkite savo vaiko gydytojui, jei atsiranda bėrimas.

Alergijos

Alergeno poveikis kūdikiui gali sukelti raudoną bėrimą. Pvz., Alergiškas kūdikiui alergiškas kūdikis gali išsivystyti kontaktinį dermatito bėrimą tik aplink jo liemenę arba aplink jo kojas, kur elastingas palietė jo odą. Nukentėjusio alergeno pašalinimas paprastai pašalina lokalizuotą alerginę reakciją. Kreipkitės į savo gydytoją, jei jūsų kūdikiui būdinga sisteminė alerginė reakcija, pvz., Veido patinimas, kvėpavimo pasunkėjimas ar vėmimas ir viduriavimas. Tegul savo gydytojui žinokite, ar bėrimas pasireiškia kitose vietovėse, ar atsiranda dilgėlių, rausvos kaktos, kurios krypsta iš vienos kūno vietos į kitą.

Vabzdžių įkandimas

Vabzdžių įkandimas taip pat gali pasirodyti raudonoje linijoje, kuri primena bėrimą. Gulbės gali įkandinėti tiesia linija. Bedarbių įkandimas gali sukelti intensyvų niežėjimą. Kaip atsikratyti spygliuočių, užmušama naikintuvo ir pastangų. Niežai taip pat gali sukelti raudoną bėrimą, kai parazitų tunelis po oda, sukelia vietinį dirginimą. Niežai dažnai vystosi rankose, pirštuose, už alkūnės, apatinės pilvo dalies ar genitalijų, tačiau taip pat gali pasireikšti kūdikiams ant veido, galvos odos, delno ar pėdų. Niežai gydyti sudaro visą kūną, apimantį nustatytą tepalą. Pasak “BabyCenter”, niežai gali užtrukti nuo dviejų iki šešių savaičių.

Bakterinė infekcija

Jei jūsų kūdikiui būdingas raudonas streiko bėrimas, kuris vainikuoja po veną, gali būti celiulitas, odos uždegimas, ypač jei jo pertrauka yra netoliese esančioje odoje. Raudonoji linija ant veido gali atsirasti eryspeulas, kita odos infekcija, kuri dažnai būna šalia odos pertraukos. A grupės streptokokas dažniausiai sukelia abi infekcijas. Jūsų vaikas gali sukelti karščiavimą ir veikti lėtai ir blogai. Abi šios sąlygos reikalauja gydymo ir antibiotikų. Impetigas, kita bakterinė infekcija, taip pat gali sukelti raudoną bėrimą. Antibiotikų tepalai arba geriami antibiotikai yra naudojami impetigo gydymui.

Šilumos išsklaidymas

Jei jūsų kūdikis vasarą dėvi sunkius drabužius, jis gali išsivysčiusi savo kakta po smarkią jo skrybėlę ar šalia jo kelnių juosmens. Švelnus šiluma, atsirandanti, kai prakaito liaukos užblokuojamos, išsisklaidys, kai atvėsinsite plotą. Šilumos išbėrimas gali sukelti niežėjimą, gali būti naudingos vėsios vonios ir losjonai, kurie atvėsina odą.