Prieš treniruotę maitinimas plaukimui

Sportininkai, įskaitant plaukikus, reikalauja sveikos mitybos plano, skirto treniruotėms ir pasirodymams. Nors viena ideali plaukikų dieta neegzistuoja, labai svarbu subalansuota dieta, kurią sudaro sudėtingi angliavandeniai, liesos baltymai ir sveiki riebalai. Ką valgysi prieš maudymosi treniruotę, taip pat svarbu, kaip ir visą dieną valgydami. Jūsų maistas turėtų būti planuojamas pagal jūsų individualius poreikius. Pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu, prieš tai atlikdami kokius nors maisto pokyčius, galinčius turėti įtakos jūsų sveikatai.

Kompleksiniai angliavandeniai

Angliavandeniai yra pagrindinis kuro šaltinis kūnui ir smegenims. Plaukikai reikalauja angliavandenių, kad dezinfekuotų jų treniruotes ir padėtų raumenų atkūrimui po pratimo. Nancy Clark, M.S., R.D., “Nancy Clark” sporto mitybos vadovas, 4-asis leidimas, autorius teigia, kad angliavandeniai turėtų sudaryti kiekvieno valgio pagrindą. Į kiekvieną maistą įtraukite ne mažiau kaip 200-300 kalorijų už angliavandenius. Tai gali būti lygiavertė grūdų dubenėliui, vienai puodelio rudųjų ryžių ar dviejų kviečių duonos gabaliukų. Įtraukite šiuos maisto produktus į pusryčius ar pietus, nes jie padės kruopščiai išvalyti ryte ar po pietų.

Kada valgyti

Priešingai nei įprastai įsitikinusi, kad prieš maudymą neturėtumėte valgyti, valgyk tinkamą maistą tinkamu laiku, iš tiesų galite pasinaudoti jūsų treniruotėmis. Prieš treniruotę galite netyčia valgyti, todėl gali atsirasti mieguistumas, nuovargis, silpnumas, pykinimas ir galvos svaigimas. Idealiu atveju maistą reikia valgyti reguliariai per dieną. Valgykite užkandžių maždaug nuo keturiasdešimt penkių minučių iki vienos valandos prieš treniruotę. Tačiau, kiek suvalgote treniruočių metu, žmonės gali keistis, nes kai kurie žmonės gali valgyti mažus užkandžius, pvz., Vaisiaus gabalėlį, 10 minučių prieš treniruotę, nesukeliant jokių sutrikimų. Eksperimentuokite su tuo, kas tinka jums, bet norėdami sumažinti skrandžio sutrikimų tikimybę, vengti valgyti maisto produktų, kurie yra per sunkūs arba jums nepažįstami prieš maudant.

Mažai riebalų

Prieš maudymą prieš maitinimą prieš maitinimą turėtų sudaryti maži riebalai. Maisto produktai, kurių sudėtyje yra daug riebalų, ilgina skrandžio ištuštinimą, nes jie trunka ilgiau virškinti. Tai gali sukelti skrandžio sutrikimus, įskaitant vidurių užkietėjimą, viduriavimą, pilvo pūtimą ir vidurių pūtimą, dėl ko gali sulėtinti plaukimo spektakliai, sukelti vangumą, sutrinka krampa ar nesugebėjimas užbaigti treniruotės. Prieš treniruotę valandą prieš treniruotę vengti valgyti stiprią maistą kelias valandas prieš treniruotę valgydami lengvas pietus, pavyzdžiui, tuno sumuštinį su visais kviečiais su salotomis ir obuoliu ir užkandžius naminės avižinių granolių bare. Nedideli riebalų kiekiai, pvz., Žemės riešutų sviesto šaukštas, pasklido ant obuolio, mažai tikėtina, kad dirgina skrandį, todėl gali būti suvartotas kaip užkandis prieš treniruotę.

Vaisiai

Vaisiai idealiai tinka prieš treniruotes užkandą plaukioti, nes jie yra nešiojami, patogūs ir mažai riebalų. Dauguma vaisių yra mažai kalorijų, jų nėra pridėta rafinuotų cukrų ir yra vitaminų ir mineralų šaltinis, kuris yra būtinas normaliems kūno procesams ir apsaugai nuo ligų ir tam tikrų vėžio formų. Vaisiai taip pat yra didelio vandens kiekio, kuris gali padėti išlaikyti jus hidratuotą ir sotintą prieš treniruotę ir taip užkirsti kelią alkio norai, kurią pasiekiate maisto produktams, kurių sudėtyje yra daug cukraus ir riebalų. Užkandis ant bananų, braškių, apelsinų ar vynuogių sauja, patiekiama su grūdų krekeriais ir nedideliu riebalų sūriu.