Pašalinti tamsias dėmeles ant afrikietiško amerikietiško veido

Afrikos amerikietiška oda, kuri yra spuogai, kuriai būdinga ar jautri, dažniausiai būna susiaurėjusi dėl hiperpigmentacijos sričių. Šios tamsesnės odos sritys yra išbėrimų ir smūgių likučiai arba odos paviršiaus sužeidimo, kurį sukelia senų spuogų išspaudimas, rezultatas. Vyrai, kurie pasižymi užblokuotus plaukų folikulus nuo baidžių skutimo, kitaip vadinami “skustuvų išsiveržimais”, taip pat gali sukurti tamsias dėmes.

Plaukite veidą švelniu valikliu ir švelniai išdžiovinkite.

Kietas žalias arbatos pakelis šiltame vandenyje ir pridėkite citrinų sultis. Įmirkykite medvilnės kamuoliuką ar tamponą tirpale ir įlašinkite tiesiai ant dėmių. Leiskite orui išdžiūti. Citrinų sultyse yra askorbo rūgštis, kitaip žinoma kaip vitaminas C, kuris yra alfa hidroksi rūgštis. Rūgštytė švelniai išplės tamsią odą, o laikas suveiks. Parodyta, kad žalioji arbata suteikia antioksidacinę ir anti-hiperpigmentacinę galią, kai ji naudojama lokaliai.

Skalaukite veidą drungnu vandeniu ir pridėkite alavijo gelį į paveiktas vietas. Aloe vera yra priešuždegiminis, kuris padės sušvelninti rūgšties poveikį. “Aloe vera” taip pat padeda sušvelninti hiperpigmentaciją, praneša “SkinWhitening.org” ekspertai

Drėkina veidą su apsauga nuo saulės. Visada naudokite saulės kolekciją kasdien, kad vietos, kurioms esate gydomi, tamsčiau.

Kruopščiai išvalykite nakties metu.

Sumaišykite sojų ir nenugriebtą pieną ir sumaišykite medvilninį kamuolys mišinyje. Užtepkite skysčius dėmėmis ir visą veidą. Išdžiovinkite 10-15 minučių. Pieno sudėtyje yra pieno rūgšties, natūralios odos, kuri palaipsniui apšvies tamsesnes vietas. Sojos yra aktyvus ingredientas, kuris ilgainiui padeda apšviesti tamsias vietas, praneša Amerikos dermatologų akademija.

Skalauti drungnu vandeniu ir drėkinti prieš miegą.