Padidėjęs kraujospūdis ir nugaros skausmas

Nugaros skausmas šiais laikais gali būti dažnas bėdas, bet gyvenimas su jais nebūtinai turi būti bendra reakcija. Nugaros skausmas kyla dėl nesuskaičiuojamų priežasčių: nuo sportinių sužalojimų iki blogos padėties iki sudėtingo pėsčiųjų vaikščiojimo. Hyperplasmas yra terminas, naudojamas norint apibūdinti tiek nugaros traumų tipą, tiek nugaros pratimą, kuris gali palengvinti tokį skausmą.

Hipertenzija traumos

Veiksmai, dėl kurių daug dėmesio skiriama apatinei nugaiščiai, gali sukelti padidėjusį sužalojimą. Šokiai ir gimnastika yra dvi veiklos, kurioms reikia stuburo viršslėgio. Poveikis padidėjusio kraujospūdžio intensyvumui dažniausiai pasireiškia staigiu skausmo atsiradimu, po kurio atsiranda skausmas, susijęs su įprastais kasdieniais veiksmais. Tokie sužalojimai taip pat gali sutrikdyti miega.

Hiperekstenzijos pratimai

Hiperekstino funkcija stiprinant apatinių nugaros raumenis. Tokie pratimai padidina lankstumą atgal ir sumažina sužalojimo riziką. Kultūristai naudoja hiperekstiniją, kad apsaugotų savo apatinius nugarą nuo sužalojimų, kylančių dėl sunkiųjų svorių. Kiti sportininkai, tokie kaip šokėjai ir bėgikai, juos dirba, kad atsigręstų nuo nugaros skausmo ir užkirstų kelią streso sužalojimui.

Stendas

Pratimai gali būti atliekami ant kampinės hiperekstemcijos stovo, kad būtų sustiprinta apatinė nugaros dalis. Reguliuojamas tamponas tinka šlaunoms, o kojų tvirtinimai laikosi sąnario. Naudotojas juda viršutinę kūną aukštyn ir žemyn naudodamas savo apatinių nugaros raumenis. Rankos paprastai laikomos už galvos arba per visą krūtinę krūtinėje.

Grindys

Grindų pertvaros plėtimosi nereikia naudoti specialios įrangos. Pradėkite gulėti veidą ant grindų ar kilimėlio, alkūnėmis arti kūno. Tada žmogus stumia savo liemenį, leidžiant jos alkūnams palaikyti savo kūno svorį, o jos klubos lieka grindyse. Ši pozicija laikoma iki 15 sekundžių, kol grįžta į grindis. Keletas pasikartojimų gali sumažinti įtampą ir pagerinti lankstumą.

Apsvarstymai

Sumažėjus nugaros skausmui, padidėjusį atsparumą galima pridėti prie padidėjusio raumenų stiprumo ir apatinės nugaros dalies lankstumo. Pavyzdžiui, “HyperExtension” stalo naudotojas pratimuose gali suvokti svorio plokštę arba hantelį. Pradedantiesiems, tačiau svarbu vengti papildomo svorio ir lėtai pradėti pratimus, kad išvengtumėte skausmo pagreitinimo ar pagreitėjimo.