Paauglių meilės problemos ir santykiai

Bet kuri amerikietiška aukšta mokykla yra pilna hormonų, nepatenkinama meilė, spaudimas ir santykiai. Paaugliai gali būti painiojami su daugeliu, įskaitant tėvus. Kai kurie paaugliai įsimyli jaunystę ir uždangą patys iš kitų socialinių patyrimų, o kai kurie dar nesubrendę, jauni ir vis dar tiria savo vystymąsi. Kai paaugliai yra santykių dalyviai, gali iškilti įvairias problemas, dėl kurių paaugliai jaučia spaudimą, pabrėžia ir netgi nepaiso kitų pareigų. Pasitarkite su savo paaugliu apie tinkamus santykius ir tai, ko reikia stebėti, kai esate įsipareigojęs.

Nebrandžiai

Paaugliai yra jauni ir nepatyrę, o kai manome, kad žino, kas geriausia, tėvas gali pamatyti emocinį sunaikinimą dar ilgą laiką, kol paauglystė jausis. Šis nebrandumas, tiek patyrimas, tiek jausmas gali sukelti paauglių mąstymą, kad jie yra įsimylėję, kai jie iš tikrųjų yra priblokšti. Šis įkvėpimas gali sukelti paauglių mažai savigarbos, niokojimo ir depresijos, kai santykiai baigiasi.

Slėgis

Paauglys gali jausti spaudimą daryti dalykus, kurių ji nenori daryti santykiuose. Vaikinas gali paprašyti jos eiti į vietą ar daryti dalykus, įrodančius, kad ji “myli” jį, arba ji gali daryti dalykus, nes atrodo, kad dalyvaujantys kiti jos draugai. Kalbėdamas su savo paaugliu, kaip pasakyti “ne” ir kada išeiti iš situacijos, ji gali padėti suprasti, kada ji patiria spaudimą. Guttmachero institutas pažymi, kad beveik pusė amerikiečių paauglių yra seksualiai aktyvūs ir pernelyg dažnai tai yra spaudimo rezultatas.

Švietimas

Paauglių santykiai, net atsitiktiniai, gali sukelti žalą jūsų paauglių lygiams. Praleidžiant laiką su savo mergina ir pamiršęs namų darbus ar net praleidžiant mokyklą kartu, jis gali nukreipti dėmesį į svarbius dalykus ir paskatinti jo klases paslysti. Jūsų paauglys turėtų suprasti, kad santykiai yra privilegija, ir kad jo mokymas ateina pirmiausia.

Priklausomybė ir savęs verta

Pernelyg dažnai paaugliai įstoja į santykius, kol jie patys patinka, o tai tampa priklausomybe. Kimiberlis Kirbergeris, “Teen Love: On Relationships”, “Paauglių knyga” autorė, primygtinai reikalauja paaugliams išmokti daugiau apie save, ugdyti savo asmenybes ir rasti savo savigarbą prieš bandant santykius. Pirmoji meilė yra su asmeniu, kurį jūsų paauglys mato veidrodyje. Jei ji įstos į santykius be tokio pasitikėjimo, ji nebus ilgai, kol ji pradės tikėti, kad jos verte yra tik pusė paauglių pora.

Socialinis statusas

Būti poros dalimi gali pakeisti jūsų paauglių socialinį statusą mokykloje. Jis gali jaustis kaip jis nėra populiarus, nebent jis su savo mergina, arba mergaitei gali būti suteikta “lengva” etiketė, nes ji daug laiko. Deja, socialinis statusas beveik viskas reiškia paauglystę, todėl, kai jo socialinė padėtis dėl savo santykių yra pakeliama ar sumažinta, jis susidurs su dirbtiniu pasitikėjimo savimi pakilimu arba blogai pajus savimi dėl jo statuso.