Neigiamas požiūris vaikams

Netinkamai elgiantis vaikas veikia ne tik savo reakcijas į skirtingas situacijas. Jo blogas požiūris atneša visus su juo, gaivina patirtį ir sunku kasdieniame sąveika. Neigiamas vaikas retai negenda be priežasties, jo negatyvumas dažnai yra kitų jo gyvenimo problemų rezultatas. Retais atvejais, kai jūsų vaiko negatyvumas yra tikras elgesio sutrikimas, vaiko psichologas gali įvertinti ir pasiūlyti gydymo planą.

Kas lieka po žeme

Jūsų vaikas turi neigiamą požiūrį dėl įvairių priežasčių. Kai kuriais atvejais neigiamas požiūris yra tas, kaip jūsų vaikas sprendžia su jais nesusijusias situacijas, pvz., Gyvenimo pasikeitimai: nauja mokykla, perkeliami namai ar netgi keičiasi šeima. Valdydama savo atsakymą į pokyčius, ji naudojasi nenoru, kad pasakytų, kad ji nepatenkinta. Neigiamas požiūris taip pat dažnai yra jūsų tėvų pavyzdžio rezultatas, todėl vertinkite savo požiūrį kaip savo drausmės plano dalį.

Nusikaltimas yra neįkainojamas

Prevencija yra vienas iš geriausių neigiamo požiūrio įveikimo būdų. Jei iš anksto žinote, kaip jūsų vaikas reaguoja į pokyčius, naujienas ar veiklą, lengviau dirbti su šiomis žiniomis, kad išvengtumėte nenoro ir nepagrįsto elgesio. Pavyzdžiui, norint, kad jūsų vaikas gerai žinotų prieš pasikeitimą ir suteiktų jam galimybę pasirinkti tam tikrus asmenis, jis gali stengtis kontroliuoti savo neigiamą požiūrį. Prieš atlikdami pakeitimus arba paprašykite savo vaiko užpildyti užduotį, apsvarstykite, kaip jis bus gautas, kad galėtumėte sušvelninti smūgį ir paskatinti bendradarbiavimą darantį vaiką.

Pasipriešinimas ir reakcija

Tai, kaip jūs reaguojate į savo vaiko neigiamą požiūrį, turės įtakos tai, kaip požiūris įtakoja jus ir likusį jūsų šeimos narį. Sutelkiant dėmesį į jūsų vaiko teigiamas savybes, ji sužino, kad ji gauna teigiamų atsiliepimų be neigiamo požiūrio. Ignoruoti savo kankinamą, neigiamą dispoziciją, taigi ji daugiau netenkina dėmesio neigiamai. Pasikalbėkite su ja apie savo jausmus ir suteiksite jai įrankių, kad išreikštumėte save sau, taigi jūs daugiau bendraujate ir susitvarkysite su mažesniu sumušimu. Leiskite natūralias pasekmes paveikti vaiką, kai ji elgiasi neigiamai. Ji netrukus sužinosi, kad draugai ir šeima ją vengia, kai ji yra neigiama ir gravituoja link jos, kai ji yra teigiamesnė ir maloni.

Opozicijos defianto sutrikimas

Nors dauguma vaikų kiekvieną kartą rodo, kad blogai elgiamasi, tam tikri vaikai yra ypač neigiami ir nuolat argumentuojami. Opozicijos defianto sutrikimas yra elgesio sutrikimas, dėl kurio vaikai tampa nejautri, neigiami, argumentuojami ir dažniausiai nemaloni. Dažnai kartu su dėmesio trūkumo hiperaktyvumo sutrikimu, vaiko psichologas gali padėti jums sukurti gydymo planą opozicijos defianto sutrikimui, kuris apima elgesio keitimą, vaistus ir terapiją, siekiant pagerinti jūsų vaiko disponavimą.