Natūralus analinių įtrūkimų namuose gydymas

Anuliuotas plyšys yra maža plyšio plyšio dalis tiesiosios žarnos gleivinės pamušalonu. Suaugusių analinių plyšių priežastys yra vidurių užkietėjimas, per didelis išmatos ir patinimas, sukeltas uždegiminės žarnos ligos. MayoClinic.com praneša, kad beveik 90 procentų analinių tvankų išgydoma be jokio gydymo. Natūralių gydymo būdų pagalba palengvinkite simptomus ir greitai atsiranda spuogai. Medicinos specialistas turėtų ištirti nesubalansuotas ir pasikartojančias lūžius.

Rekomenduojame MayoClinic.com, kad du kartus per parą išsiplautytumėte vonią skausmui ir niežuliui su skausmo malšinimu. Palaikykite apytikriai 15 minučių apšvietimą šiltu vandeniu. Nepilkite vandens burbuliukų ar kvapiųjų muilų, nes šios medžiagos gali padidinti dirginimą.

Sitz vonia uždėkite ant tualeto žarnos ir pripildykite šiltu vandeniu. Nuleiskite sėdmenis ir klubus į vandenį ir mirkykite tiesiąją žarną šiltame vandenyje. Leiskite bet kokiam vandens pertekliui tiesiog patekti į tualetą. MayoClinic.com rekomenduoja sitz vonias po to, kai patiria žarnyno judesius. Sitz vonios yra patogios, jei negalėsite pailsėti.

Dalyvauti fizinėje veikloje, sėdimas gyvenimo būdas gali prisidėti prie vidurių užkietėjimo ir sumažėjusio kraujo tėkmės. Kasdien užsiimkite 30 minučių fizinio aktyvumo, kad išvengtumėte žarnyno judesių sukietėjimo ir sunku praeiti. Kietojo žarnos judėjimas, kai yra analinis įtrūkis, apsaugo nuo gijimo ir sukelia papildomų plyšimų. Imkitės kasdienės veiklos, pvz., Pėsčiomis su šunimis, automobilio plovimu ir netgi namų ruošos darbais, tokiais kaip siurbimas. Gerkite daug vandens, kad hidratuotumėte kūną ir sumažintumėte vidurių užkietėjimo pavojų. MayoClinic.com siūlo gerti pakankamai vandens, kol šlapimas pasidaro šviesiai geltonos spalvos.

Išvalykite vazeliną į tiesiosios žarnos plotą, kad išvengtumėte tolesnio ašarojimo ir skatintų gijimą į analinį plotą. Naudokite minkštą audinį, kad stora tepalas būtų naudojamas aplinkoje esančioje tiesiojoje žarnoje ir odoje, kad būtų lengviau. Tepalas sutepina ir drėkina plotą. Be vazelino, vaistinio preparato judėjimo metu venkite sėdėti ant tualeto arba ilginti laiką.