Mitybos planai candida dietai

Žmonėms, kuriems diagnozuota Candida infekcija, rekomenduojama vartoti mažai cukraus ir mažai angliavandenių. Tipiški amerikietiški patiekalai ir meniu planai apima daug angliavandenių turinčių maisto produktų, tokių kaip makaronai, ryžiai, bulvės ir kiti grūdai, kurie netinka Candida dietai. Jei jums reikia daugiau mitybos plano idėjų, atkreipkite dėmesį į indus, pagamintus ant gero baltymų šaltinio, pavyzdžiui, žuvies, mėsos, vištienos ar kiaušinių, kartu su sveikomis riebalais ir be krakmolingų daržovių.

Saldi ir daržovių suvartojimas skatinamas Candida dieta. Norėdami paversti salotas valgio metu, pridėti baltymų šaltinio ir sveikų riebalų. Pavyzdžiui, kartu su lapuočių žalumynų patiekalu su 3 oz. Gabaliuko jautienos ir pusiau avokado. Paruoškite paprastą padažu su 1/2 šaukšto. Neapdoroto alyvuogių aliejaus, 1/2 šaukštai. Savo mėgstamo acto, druskos ir pipirų. Šiame meniu yra 412 kalorijų, 29,7 g riebalų, 27,7 g baltymų, 10,5 g angliavandenių ir 6,7 g pluošto.

Kitas greitai maitinimosi idėja, tinkama Candida dietos plano, yra 4 oz. Vištienos krūtinės 1 šaukštelis. Kokoso aliejaus. Tuo pačiu virkite 1/2 puodelio grybų, kol jų vanduo išgarins ir pridės 2 šaukštai. Sunkioji kreminė skonio ir kreminės grybų padažas. Sezonas skonio ir tarnauti vištienos krūtinėje. Pridėkite valgį su 1 puodelio brokoliu, virtu 1 šaukšte. Kokoso aliejaus. Šis kandidazės miltų kiekis yra 344 kalorijos, 21,9 g riebalų, 30,5 g baltymų, 7,9 g angliavandenių ir 2,7 g pluošto. Be to, kokosų aliejus turi priešgrybelines savybes, kurios padeda lengviau atsikratyti Candida infekcijos.

Kitas skanus Candida dietos, mažai angliavandenių valgio yra frittata. Šiluma 1/2 šaukštai. Kokosų aliejus keptuvėje ir įpilkite pusiau oranžinės spalvos, paprikos, 1 puodelio šviežių kiaulienos špinatų, du kiaušinius, 1 oz. Supjaustyti arba tarkuotų Čedaro sūrio ir pagardų pagal skonį. Kuko vidutine temperatūra ir, kai dugnas virtas, įdėti į orkaitę, kad kepti keletą minučių. Šioje frittata yra 366 kalorijų, 28,5 g riebalų, daugiausia iš sveikų mielių kovos riebalų iš kokoso.

Mažai angliavandenių sriuba, paruošta be ryžių, suteikia malonų ir elegantišką Candida maistą. Skleiskite kiekvieną ploną rūkytos lašišos riekelės su grietine sūriu ir įpilkite keletą avokadinių griežinėlių prieš griebiant. Jūs taip pat galite įvynioti viską nori lape, tačiau įsitikinkite, kad įmerkę juos šiek tiek drungno vandens, kad išvengtumėte krekingo. Jei naudojate tris Nori lapus, 3 oz. Rūkyta lašiša, 2 šaukštai. Grietinėlės sūrio ir pusės avokado, jūs gausite iš viso 453 kalorijas, 31,7 g riebalų, 24,8 g baltymų, 14,1 g angliavandenių ir 10,3 g pluošto.

Salotos su kepsniu ir avokadu

Vištiena su grybų padažu

Vegetaras Frittata

Rūkyta salmonė ir avokado runkeliai