Mažai kalorijų turinčių maisto produktų, kurie leidžia jums jaustis visiškai

Mažai kaloringa dieta gali būti sėkminga svorio netekimo strategija, nes, norint prarasti svorį, reikia sunaudoti mažiau kalorijų nei jūs sunaudote. Vis dėlto jūsų maistas gali būti ribojamas kalorijų mažinimui, tačiau jūs galite palikti jausmą alkančiu. Sumažinkite alkį, pasirinkdami didelės ląstelienos, didelės baltymų maisto produktus. Turėkite omenyje, kad subalansuota mityba, apimanti kai kuriuos sveikus riebalus, yra geriausia ilgalaikio svorio kontrolei ir sveikatai.

Eik į daržoves

Daržovės – tai mažiausią kalorijų maisto grupę ir maitinamos mažai kaloringos dietos pagrindą. Jų didelis vandens kiekis ir mitybinė pluoštas leidžia jas užpildyti. Žaliosios salotos pagrindiniam patiekalui ar šonui gali užpildyti jus be daug kalorijų. Žalios daržovės su mažai kalorijų skardinėmis užpildo užkandžius ir nešiojamas pietų galimybes. Pasak Ligonių kontrolės ir prevencijos centrų, virti daržovės, supjaustyti kiaušiniais, omletas ar pusryčiai burrito pusryčių metu arba troškiniuose, padažuose ir troškiniuose vakarienėje, gali padidinti jūsų maitinimą, nepridėdami daug kalorijų.

Pasiekti vaisius

Dauguma vaisių yra mažai kaloringi ir daug skaidulų. Paruoštą valgomąjį dubenį laikykite ant stalviršio ar šaldytuvo, kad gautumėte vaisių, o ne didelio kaloringumo užkandžius, pvz., Slapukus ar lustai. Įtraukite vaisių valgio metu, kad sumažintumėte kalorijas iš kitų šaltinių. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai siūlo mažiau jautienos išdirbimo ir užpildymo, o ne vaisių, kurie yra mažesnio kaloringumo. Nusausti obuoliai ar kriaušės su cinamonu, šviežios vaisių salotos ir keptos persikų su apelsinų sultimis ir imbierais yra idėjų desertiniams produktams, kurie yra mažesni kalorijų ir didesniame pluošte nei pyragai ir pyragai.

Be riebalų jogurto idėjos

Riebalų neturintis jogurtas yra aukštos kokybės baltymų šaltinis, kuris yra badą slopinantis maistinė medžiaga, dėl kurios maisto sulėtėja iš skrandžio, todėl ilgiau išgerkite maitinimą. Graikų jogurtas yra didesnis baltymų nei įprastas jogurtas, ir jis storesnis, kreminės tekstūros. Pasirinkite paprastą jogurtą, o ne aromatintą jogurtą, saldintą cukrumi, kuris turi papildomų kalorijų ir papildomų maistinių medžiagų. Jogurtas su vaisiais ir avižais gali būti maistingas, mažai kaloringų pusryčių ar užkandžių. Valgykite paprastą arba naudokite kaip daržovių panardinimą.

Pupos, žirniai ir lęšiai

Virti ankštiniai augalai – pupelės, žirniai ir lęšiai – yra maistingi ir mažai kaloringi. Pusė puodelio ankštinių yra 100-130 kalorijų, nuo 7 iki 9 gramų baltymų ir nuo 4 iki 7 gramų maistinių skaidulų. Jie yra geležies, cinko, kalio ir folijos šaltiniai. Pomidorų pupelės kaip baltymų šaltiniai vegetariškuose patiekaluose, pvz., Burrito, salotų pupelių ir pupelių mėsainių. “Lęšių ir žirnių sriuba” – tai mažai kalorijų patiekalai. Pridėkite daržovių, tokių kaip salierai, kopūstai ir svogūnai, kad jie būtų didesni pluoštuose ir daugiau užpildų, bet ne kur kas daugiau kalorijų.