Maža uždorio dieta

Nesveikos gyvenimo būdas gali sukelti riebalų uždangą ir šlaunų plotą. Perdirbti maisto produktai arba tie, kurių sudėtyje yra pridėtų cukrų ir sočiųjų riebalų, greitai pasirodo ant kūno nepageidaujamose vietose, tačiau keletą dietinio elgesio pokyčių gali atrodyti glotnus ir plonas. Jums reikės išmesti ledą ir picą, o vietoj to pasirinkti realius, sveikus maisto produktus, bet būsite dėkingi, jei galėsite konfidencialiai dėvėti bikini.

Riebalai

Riebalai paprastai yra pirmas dalykas, pašalinamas iš dietos, kai bandoma numesti svorio, tačiau sveikus mono- ir polinesočiosios riebalai gali būti naudingos jūsų užpakalyje, o ne skauda. Šie riebalai randami avokadose, alyvuogėse, riešutuose, alyvuogių aliejuje ir lašišos. “Fitness Magazine” praneša, kad kartu su naudinga jūsų nervų sistemai ir cholesterolio kiekiui, sveikieji riebalai padidina jūsų medžiagų apykaitą, virškinimo sistemą ir sugebėjimą absorbuoti kai kuriuos vitaminus, įskaitant A, D ir E. Plus, jie tebėra tepami, o tai padeda Išlaikyti savo apetitą į krantą.

Angliavandeniai

Panašus į riebalus, angliavandeniai gauna blogą pakuotę. Tačiau angliavandeniai yra gyvybiškai svarbūs energijos lygiui išlaikyti; apgaulė yra valgyti tinkamus angliavandenius. Nesveikos grūdų ir kviečių duonos, grūdų ir makaronų, avižinių dribsnių, kuskusų, kinojonų ir rudųjų ryžių metu bus tepamas satitas, suteiks daug skaidulų ir mažins insulino kiekį, o tai yra svarbu kovojant su užsispyrusiomis kūno riebalais, pvz. Yra jūsų užpakalis ir šlaunys. Vaisiai ir daržovės taip pat yra angliavandeniai, kuriuos galima valgyti daug. Pabandykite pridėti rauginto ryžių, šviežių uogų ir ryžių avižinių dribsnių ir šviežių pomidorų padažų prie jūsų viskių kruopos makaronų.

Baltymas

Baltymai naudojami daugelyje jūsų kūno sistemų, taip pat ir raumenų masės, kuri savo ruožtu padidina jūsų medžiagų apykaitą ir sumažina jūsų užpakalį. Valgydami baltymus kelis kartus per dieną, jūsų ugniai bus degti ir padės jus pajusti energiją prieš treniruotę, jos metu ir po jos. Geras baltymų šaltinis yra kiaušiniai, kalakutiena, vištiena, žuvis, liesos kiaulienos gabalėliai ir rausvos raudonos mėsos gabalai.

Pieno produktai

“Moterų sveikata” teigia, kad mažai riebių pieno produktų, tokių kaip jogurtas, sūris, pienas ir varškė, padės jums sukurti raumenis ir kovoti su osteoporozės, nutukimo ir aukšto kraujo spaudimo problemomis. Žinoma, kad pieno produktai yra didelio kalcio kiekio, apie kuriuos teigia “Moterų sveikata”, gali padėti sumažinti riebalų kiekį ir svorį. Pieno produktai, tokie kaip jogurtas ir pienas, gamina skanius maistinius užkandžių ar valgių maistinius pagrindus. Į šviežias uogas ir žemės riešutų sviestą įpilkite į mažai riebalų pagamintą jogurtą ir sumaišykite maišytuve, kol sklandžiai galėsite skaniai pjaustyti, kad sumažėtų jūsų užpakalis.