Maudytis, kai serga

Kaip atsipalaidavęs, kai panirimas į baseiną gali atrodyti, kai esate po oru, jums gali būti geriau apsistoti sausoje vietoje. Ne tik pernelyg didelė našta gali sulėtinti atsigavimą, bet likti toli nuo baseino gali neleisti kitiems gaudyti savo klaidą. Kiekviena liga yra kitokia, todėl gerkite savo gydytoją prieš maudant, kol sergate.

Asmeninės rizikos

Paprastai susirgimas yra ženklas, kad jums reikia sulėtinti, teigia medicinos naujienos šiandien Keithas Veselik, MD, Loyola universiteto sveikatos sistemos. Nors lengvas aktyvumas gali būti gerai su tam tikromis ligomis, tai yra pavojinga sportuoti, jei atsiranda karščiavimas, kūno skausmas, skrandžio sutrikimas ar galvos svaigimas. Net ir po to, kai atsigauna, Veselik rekomenduoja grįžti į savo įprastą veiklą.

Socialinė rizika

Plaukimas visuomeniniame baseine gali kelti pavojų jūsų kolegos plaukikams, todėl pasilikite iš baseino, jei esate užkrečiamas. Remiantis Ligų kontrolės ir prevencijos centrais, kai kurie chloro atsparūs mikrobai gali išgyventi dienų chlorintame vandenyje, o kiti gali ilgai išsiplėsti. CDC taip pat pažymi, kad viešieji baseinai dažnai nesugeba išlaikyti tinkamo chloro kiekio, taigi jūs galite platinti savo ligą net ir neatsparių mikrobų.