Mano 2 mėnesių amžiaus neįmanoma kvėpuoti uždengtu nosiu

Kūdikiui būdinga neauga imuninė sistema, o per pirmuosius jo gyvenimo mėnesius ji bus veikiama daugelio agentų, sukeliančių infekcijas, alergijas ir reakcijas. Dvigubas nosis yra vienas iš viršutinių kvėpavimo sąlygų požymių ir labai dažnas kūdikiams. Tai gali užkirsti kelią 2 mėnesių amžiaus žmonėms tinkamai kvėpuoti ir gali trukdyti šėrimui ir poilsiui. Susisiekite su savo pediatru, kad neįtrauktumėte jokių galimų rimtų infekcijų.

Priežastys

Uždengtas nosis gali sukelti per didelis seilėjimas dėl dantų, alergijų ar kvėpavimo takų infekcijos. Gali būti, kad 2 mėn. Kūdikio užsikimšimas yra paprastas šaltis, virusinė infekcija. Šiame labai mažame amžiuje jūsų kūdikis tikriausiai sugaus daugiau nei vieną šalčio, nes jo imuninė sistema sukuria apsaugą, reikalingą ateities infekcijoms kovoti. Be užgulta nosies, jūsų vaikas bus čiaudulys ir gali išsivystyti nedidelis karščiavimas, kosulys ir apetito nebuvimas.

Gydymas

Nėščioms peršalimo ligoms gydyti nėra, tačiau, jei reikia, kūdikio simptomus galima sušvelninti. Įdėkite drėkintuvą į savo vaiko kambarį, kad jo drėgnumas išlaikytumėte ir pakeltumėte galvą, tuo pačiu pakeldamas lovos čiužinėlį. Šios priemonės padės jūsų kūdikiui kvėpuoti ir geriau miegoti. Užtepkite vazeliną po jo nosine, kad išvengtumėte odos nudegimo. Nenaudokite kūdikiui jokių dekongestantais, nosies lašais ar kosuliu, nebent jūsų pediatras patars tai padaryti.

Nosies siurbimas

Veiksmingiausias būdas išvalyti vaiko nosį ir pagerinti jo kvėpavimą – siurbimo gleivės su nosies aspiratoriumi. Padėkite kūdikį ant rankos, švelniai laikydami ranką po kakleliu. Minkštinkite gleives 10-15 sekundžių keletą druskingo lašų. Išspauskite aspiatorių ir padėkite antgalį prie kūdikio šnervės įėjimo. Atleiskite aspiratoriaus lempą ir įsiimkite gleives. Paspauskite aspiratorių ant audinio ir pakartokite tą pačią procedūrą kitoje šnervėje. Nuplaukite aspiratorių muilu ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Komplikacijos

Ausų infekcija yra viena vaikų uždegimo komplikacija. Kūdikis negali nusiplauti nosine, todėl pertekliniai gleiviai dažnai pasieks ausis, todėl bakterijos gali daugintis ir sukelti ausies uždegimą. Jei jūsų kūdikiui yra užgulta nosis ir jis nuolat vilkia prie ausies, apsilankykite pas gydytoją. Jei kūdikis karščiavimas viršija 100,4 Fahrenheit ir jo kosulys tęsiasi ilgiau kaip 14 dienų, apsilankykite savo gydytojui, kad išvengtumėte bronchito ar gripo.