Maistinė informacija apie bambuko ūglius

Bambuko ūgliai, galbūt, yra vertingesni už tai, ką jie papildo jūsų maistu, negu jie daro. Nepamirškite maistinių medžiagų, o Azijos daržovės papildo maisto produktus be riebalų ir kalorijų. Jei parduotuvėje rasite šviežių ūglių, prieš juos patiekite jas nulupkite ir virkite. Konservuoti ūgliai yra lengvai prieinami Azijos rinkose ir maisto prekių parduotuvėse, iškaitinti arba atšaldyti. Naudokite bambuko ūgliai virkite bulvytėmis, supjaustykite juos su makaronais arba įdėkite jas į troškinius. Arba marinuoti išvirtus arba konservuotus ūglius ir alyvą, taip pat ir antipasto patiekalus.

Bendra informacija

Kadangi konservuotų bambuko ūglių tendencija būna smulkesne supjaustyta forma nei namų nugriovusių ūglių, geriausia palyginti ūgliai pagal svorį, o ne kiekį. 3,5 oz. Bambuko ūglių yra šiek tiek daugiau nei 3/4 puodelio virtų ūglių, o 3,5 oz. Konservuotų ūglių yra beveik lygus 3/4 puodelio. 3,5 oz. Virti ūgliai yra 12 kalorijų, o konservuotų ūglių – 19 kalorijų. Abiejuose tipuose yra nulis arba labai mažai riebalų, natrio arba cholesterolio. Virtieji ūgliai turi 2 angliavandenius, o konservuotuose yra 3 angliavandeniai. Jie abu siūlo apie 1,6 g baltymo.

Pluoštas

Bambuko ūgliai yra geras maistinių skaidulų šaltinis. 3,5 oz. Virtos ūglių patiekimas suteikia 4 procentus skaidulų, kurių jums reikia kiekvieną dieną, o konservuoti ūgliai suteikia 6 procentus dienos vertės, arba DV, už skaidulų. MedlinePlus teigimu, skaidulos padeda sumažinti cholesterolio kiekį ir stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, tuo pačiu padeda reguliuoti virškinimą ir gali sumažinti tam tikrų vėžio, įskaitant gaubtinės žarnos vėžį, riziką.

Vitaminai ir mineralai

Jei jūsų gydytojas siūlo atlikti “DASH”, dietos metodus, skirtus sustabdyti hipertenziją, valgio planą, pasirinksite šviežiai pagamintus bambuko ūglius ant konservuotų veislių. DASH dietos pabrėžia sveiką kalio, mineralo, susijusio su žemu kraujo spaudimu, suvartojimą. 3,5 oz. Naminės virti bambuko ūgliai tarnauja 15 procentų DV kalio, tačiau tokiu pat kiekiu konservuotų bambuko ūglių yra tik 2 procentai kalio, kurį turėtumėte turėti kiekvieną dieną. Abi veislės yra geri vario, mangano ir vitamino B-6 šaltiniai. Kiekviena iš jų taip pat suteikia ne mažiau kaip 2 proc. DV riboflavino, fosforo ir cinko.

Papildomos naudos

Pasak VaŠingtono valstijos universiteto, tam tikri bambuko ūglių junginiai gali turėti papildomos naudos. Kai kurie junginiai, įskaitant tuos, kurie vadinami fenolio rūgštimis, gali suteikti antioksidacinę apsaugą nuo širdies ligų ir vėžio. Kitas fitoheminis bambuko ūglių, lignanų kiekis, atrodo, teikia daugybę privalumų, naudojant priešgrybelines ir antivirusines savybes, taip pat galimas anti-vėžio savybes.