Krepšinio treniruotės ir įgūdžių idėjos ir planai

Krepšinio testavimas leis jums įvertinti, kurie žaidėjai, išeinantys jūsų komandai, dirbs labiausiai ir turi daug talentų. “Tryouts” taip pat leidžia jums įvertinti žaidėjo požiūrį į trenerio personalą ir komandos narius ir sužinoti, kas tinkamai tinka komandai. Per kelias dienas sukurkite bandomąjį planą, apimantį visus įžeidžiančius ir gynybinius pagrindus, kad kiekvienam žaidėjui suteiktume teisingą galimybę parodyti savo sugebėjimus, prieš atlikdami gabalus ir statydami savo galutinį sąrašą.

Gynybos laimi čempionatai

Lukštais gręžtuvas yra vienas iš efektyviausių komandos gynybos treniruočių, nes jis moko žaidėjams teisingą sukimąsi ir tinkamą pagalbą gynybai. Užmegzkite keturis įžeidžiančius žaidėjus trijų taškų linijoje ir priskirkite jiems gynybinį žaidėją. Leiskite nusikaltimui perduoti kamuolį, kol gynyba pereina į poziciją kiekviename praeinime. Kai jūsų žaidėjai turi pagrindinius judesius, leiskite nusikaltimą supjaustyti į krepšį ir judėti be rutulio. Individualiems gynybos tikslams pora žaidėjų ir juos žaisti vienas ant vieno pusės kiemo, zig-zagging nuo šalutinio iki bloga juosta. Pasiekęs pusę teismą, leisti įžeidžiančiam žaidėjui pabandyti įveikti gynėją.

Darbas su uola

Sėkmingas krepšininkas stengiasi apginti pagrindinius dalykus. Kadangi krepšinis yra žaidimas, kuris reikalauja, kad žaidėjai drebėtų ir gerai judėtų, rutuliniai manipuliavimo grąžtai, orientuoti į šiuos įgūdžius, padės įvertinti žaidėjus. Stacionarios treniruotės treniruotės, pvz., 8 brūkšnys, tarp kojos prikimšimo ir kryžminio treniruotės, gali padėti daugeliui padėti nustatyti žaidėjo rutulį. Pilnas kortų krepšys ir zigzaginis šturmas su gynėju imituos žaidimo situacijas ir leis jums nustatyti, kas gali efektyviausiai valdyti kamuolys. Taip pat rekomenduojamos paprastos važiuojamosios treniruotės, tokios kaip partneris, treniruotė ir keturi kampai.

Šaudymas

Komanda gali žaisti puikiai gynybai, tačiau sunkiai laimės žaidimus be žaidėjų, kurie gali įkelti kamuolį į krepšelį. Šaudymo treniruotės turėtų būti atliekamos be gynybos, kad žaidėjai sužinotų, kaip šaudyti krepšinį ir rezultatą. Šaudymo pagrindai išmoksta įtakoti jauno žaidėjo sėkmę, kai jis ar ji tampa vyresni. Maitinimo blokai, dviejų eilučių fotografavimas, partnerių fotografavimas ir fotografavimas formos metu leis jums išmokti tinkamą šaudymo techniką, suteikiant žaidėjams galimybę tobulėti ir parodyti jums tai, ką jie turi.

Žaisti žaidimą

Žaidėjas gali atlikti puikų individualų sugebėjimą atliekant treniruotes, tačiau nėra geresnio būdo įvertinti žaidėjo įgūdžių lygį nei leisti jam ar kitiems žaidėjams išbandyti. Padalykite komandas tolygiai. Suporuosite žaidėjus, kaip gerai jie susilygins vienas su kitu ir leis jiems žaisti penkias penkis pilnus aikštelės žaidimus. Tai leis jums pamatyti, ar žaidėjas gali paversti savo arbatos talentus žaidimo situacijoje.