Kaip naudoti actą, kad pašalintų produkto likučius iš plaukų

Pasak “Menas plaukų priežiūros”, plaukai yra jautrūs likučių susidarymui naudojant stiliaus produktus. Laimei, gelio ir purškiklių likučius galima saugiai pašalinti namuose su acto mišiniu, kuris atpalaiduoja šiukšles, todėl jas lengva išskalauti. Šis gydymas gali būti naudojamas taip dažnai, kaip jums to reikia, dauguma žmonių kas mėnesį mato palankius rezultatus.

Sumaišykite 1/2 puodelio obuolių sidro acto su 1 puodelio vandeniu, sumaišydami juos kartu butelyje. Remiantis “Plaukų priežiūra: iliustruotas dermatologinis vadovas”, obuolių sidro actas yra efektyviausias acto tipas pašalinant likučius plaukuose, nors kitų rūšių actas duos palankių rezultatų ir gali būti naudojamas, jei nėra obuolių acto acto.

Šampuok plaukus taip, kaip jūs tai darote. Švelniai nuplaukite perteklinį vandenį iš plaukų po šampūno išplovimo iš plaukų.

Įdėkite acto mišinį į galvos odą. Švelniai masažuojate mišinį į savo šaknis, važiuokite iki plaukų galų. Leiskite acto mišiniui sėdėti savo plaukuose mažiausiai tris minutes, o tai pagal “Menas plaukų priežiūrai” – tai mažiausias laikas, kurio reikia, kad actas galėtų suskaidyti likučio molekulinę struktūrą, liekaną mobilizuojant Leiskite jį nuplauti.

Iš jūsų plaukus nuplaukite acto mišinį šaltu vandeniu. Pasak “Plaukų ir plaukų priežiūros”, šaltas vanduo susiaurina plaukus, paskatindamas ją geriau atsikratyti kasdienio poveikio taršai ir stilius.