Kaip laimėti savo vyrą atgal po reikalo

Riedas neturi lemti santuokos nutraukimo. Jei abi šalys nori dirbti per sukeltą skausmą ir atstatyti santuoką, tai tikrai yra įmanoma. Tačiau reikia daug laiko, atsidavimo ir atkaklumo, ypač asmeniui, kuris turėjo tą reikalą. Pasinaudokite vienu žingsniu ir panaudokite visą savo energiją, kad laimėtumėte savo vyrą. Jūsų santuoka gali būti stipresnė nei bet kada.

Iškirpkite visus ryšius su asmeniu, su kuriuo tu gyveni. Ištrinkite visus kontaktinius duomenis iš mobiliojo telefono ir kompiuterio. Pakeiskite savo mobiliojo telefono numerį, jei manote, kad jis gali bandyti susisiekti su jumis. Pasak psichologo Philo McGrawo, jūs galite tik pereiti ir pabandyti susigrąžinti savo santuoką, jei šis reikalas yra 100 procentų.

Paimkite atsakomybę už skausmą, kurį sukėlė jūsų išdavystė. Jūsų vyras galėjo prisidėti prie jūsų santykių suskaidymo, bet jis nepadarė priespaudos. Galbūt jaučiate, kad susituokėte atmesti, apleista ar vieniša, tačiau prieš pradėdami svarstyti šiuos klausimus, turite pripažinti, ką padarėte neteisingai, nenukeldami kaltinimo savo vyrui. Pasakyk savo vyrui: “Aš padariau didžiulę klaidą, atsiprašau ir noriu, kad viskas būtų teisinga.

Įsipareigokite visapusiškai palaikyti santykius ir daryti viską, kad padėtumėte vyrui pereiti prie jūsų reikalo. Jis gali ilgai užtrukti, kol jis jums atleis. Jums gali prireikti nuolat palaikyti ryšius su juo, kol esate atskiriami telefonu, tekstiniais pranešimais ar el. Paštu. Leiskite jam tiksliai žinoti, kur jūs būsite ir kada, ir įsitikinkite, kad laikosi savo tvarkos. Jei jis turi kokių nors priežasčių netikėti tau vėl, tai bus dar sunkiau ištaisyti jūsų sugedusius santykius. Įsitikinkite, kad jūsų tvarkaraštis yra atvira knyga, pataria licencijuota santuoka ir šeimos terapeutas Sheri Meyers.

Užtikrink savo vyrui, kad tu myli jį ir yra įsipareigojusi tavo santuokai taip dažnai, kaip jam to reikia. Parodykite jam, kiek jūs kasdien rūpinatės. Iš mažų gestų, pvz., Išsiųsdamas jį iš mėlynojo teksto, kad pasakytų jam, kad praleidžiate jį, nustebinančiam romantišką savaitgalį, visa tai padės jums vėl prisijungti.