Jūros druskų mineralų sąrašas

Nors visų druskos rūšių sudėtis yra 60 procentų chlorido ir 40 procentų natrio, bendras druskos mineralinis kiekis gali skirtis. Jūros druskos sudėtyje yra daug mineralų, kurie yra cheminiai elementai, kuriuos reikalauja visi gyvieji organizmai. Nors jūsų organizmui reikalingos maistinės mineralinės medžiagos, jie yra labai svarbūs sveikatai. Sprendžiant tarp jūros, koserinės ar stalo druskos, jūros druska yra turtinga mineralų laureatu.

Kas yra jūros druska?

Jūros druska, kuri yra sukurta išgarinant jūros vandenį, paprastai yra mažai apdorojama arba jos visai nenaudojama, ir, priešingai nei valgomoji druska, nėra anti-clumping priedų. Ar šiurkšta ar smulkiai sumalta, jame yra daugiau mineralų nei kitų druskų. Papildomos jūros druskos mineralai prisideda prie jo spalvos ir skonio. Stalo druska išgaunama iš požeminių druskų nuosėdų, o košerio druska yra gaunama iš jūros vandens ar požeminių šaltinių.

Pagrindiniai mineralai

Jūsų organizmui reikia mineralinių medžiagų, kad galėtų tinkamai veikti. Jie palaiko jūsų imuninę sistemą ir padeda normaliai augti ir vystytis kūnui. Pagrindinės mineralinės medžiagos yra mineralai, kurių organizmui reikia daugiau kaip 100 miligramų per dieną. Priklausomai nuo pirminio jūros vandens šaltinio, jūros druskoje randamos pagrindinės mineralai yra natris, kalis, fosforas ir kalcis. Natris padeda išlaikyti pusiausvyrą tarp jūsų kūno skysčių ir reikalingas tinkamam raumenų susitraukimui. Kalis padeda palaikyti stabilų širdies ritmą ir padeda perduoti nervinius impulsus. Fosforas ir kalcis yra labai svarbūs stiprių kaulų ir dantų vystymuisi ir apsaugai.

Trace Minerals

Jūsų kūnas reikalauja mikroelementų labai mažuose kiekiuose. Priklausomai nuo šaltinio, jūros druskoje randami svarbūs mineralai yra geležis, jodas, manganas ir cinkas. Geležis padeda raudonųjų kraujo kūnelių ir raumenų ląstelėms nešioti deguonies visame kūne. Jodas yra skydliaukės hormono dalis ir padeda reguliuoti kūno temperatūrą. Manganas skatina tinkamą kaulų vystymąsi, taip pat padeda aminorūgščių ir angliavandenių apykaitai. Cinkas vaidina svarbų vaidmenį kuriant naujas ląsteles ir gydant žaizdas.

Druskos suvartojimo svarstymai

Natrio vartojimo kontrolė yra vienas iš širdies sveikatos palaikymo priemonių. Nors jūros druskos sudėtyje gali būti daugiau mineralinių medžiagų nei valgomoji druska, tai nėra mažai natrio druskos alternatyva, kaip kai kurie žmonės klaidingai prisiima. Remiantis Ligų kontrolės ir prevencijos centrais, dabartinės dietos gairės amerikiečiams rekomenduoja vartoti ne daugiau kaip 2300 miligramų natrio per dieną. Jūs turėtumėte apriboti natrio vartojimą ne daugiau kaip 1 500 miligramų per dieną, tačiau jei esate vyresnis nei 51 metų arba esate amerikietiškas amerikietis arba yra padidėjęs kraujospūdis, diabetas ar lėtinė inkstų liga.