Greitas širdies ritmas miegant

Greitas širdies ritmas, taip pat žinomas kaip tachikardija ar širdies širdies plakimas, yra jausmas, kad jūsų širdis plūdo stipriau, nereguliariai ar greičiau nei paprastai. Daugeliu atvejų, kai jūs susiduriate su tokiu jausmu naktį, tai yra tiesiog todėl, kad jūs daugiau sužinojote apie tai ramybėje, nei tada, kai esate užsiėmęs per dieną. Tačiau greitas širdies susitraukimų dažnis gali būti tam tikrų sveikatos būklių simptomas arba šalutinis poveikis jūsų dietai ir tam tikriems vaistams.

MedlinePlus teigimu, širdies plakimai, kurie suteikia jums prasmę, kad jūsų širdis plakimas greičiau nei įprastai, gali būti neskaidri, bet dažniausiai nėra rimti. Daugelis dažniausiai pasitaikančių priežasčių, pavyzdžiui, aprašytų žemiau, nėra pavojingos gyvybei ir dažnai yra lengvai išgydomos. Tačiau jie gali būti širdies komplikacijų požymis, todėl, jei jūsų simptomai išlieka ir jūs taip pat patiria skausmą krūtinėje ir dusulį, nedelsdami kreipkitės į gydytoją dėl tikslios diagnozės.

Panikos priepuoliai atsiranda, kai jūsų kūnas yra perdėtas atsakas į stresą, baimę ar jaudulį. Kad pasiruoštumėte suvokiamam pavojui, jūsų kūnas gamina daugiau adrenalino, dėl kurio atsiranda simptomai, tokie kaip padidėjęs širdies susitraukimų dažnis, greitas kvėpavimas ir (arba) sunku kvėpuoti, skausmas krūtinėje ir prakaitavimas. Panikos priepuoliai gali atsirasti naktį ir, kaip jūs žinote, kad reikia eiti į tualetą, kai esate mieguistas, gali būti registruojami kūno pokyčiai, susiję su ataka, pvz., Padidėjęs širdies susitraukimų dažnis.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių moterų menopauzės simptomų yra karščio bangos, kurios gali būti kartu su širdies ritmo pokyčiais. Karščio pylimai dažniausiai pasireiškia naktį ir vadinami naktiniu prakaitu. Tačiau nesvarbu, kada juos patiria, simptomai apima karščio jausmą ir veido raudonumą, kaklą ir krūtinę, prakaitavimą, širdies sirdį ir miegą.

Kai kurios dažniausios širdies susitraukimų dažnio priežastys – nesvarbus ar miega – yra kofeinas, energetiniai gėrimai, alkoholis ir kai kurie vaistiniai preparatai, tokie kaip kai kurie astmos inhaliatoriai ir šalto ir gripo vartojantys vaistai, kuriuose yra pseudoefedrino, teigia CNN Health Interneto svetainė. Visos šios medžiagos priskiriamos stimuliatoriams, dėl kurių padidėja širdies susitraukimų dažnis. Pasitarkite su savo gydytoju prieš nutraukdami bet kokius nurodytus vaistus.

Apie padidėjusią širdies ritmą

Panikos priepuoliai

Menopauzė

Stimuliatoriai