Dusulys ir krūtinės skausmas po pratimai

Bet koks sąlygų skaičius gali sukelti jums kvėpavimą ir patirti krūtinės skausmą po pratimo. Medline Plus nuomone, kai kurios iš šių priežasčių gali būti pavojingos gyvybei, o kitos nėra tokios kritinės. Jums reikia skubios medicininės pagalbos, jei jaučiate staigų krūtinės traumą ar spaudimą, jaučiate pykinimą ar galvos svaigimą arba skausmą pasklindusi kairėje rankoje, tarp pečių ar žandikaulio.

Jei dirbate intensyviai ir tampa priblokštas ar įtemptas, ypač jei esate spaudžiamas laimėti konkurenciją, greitas kvėpavimas gali sukelti hiperventiliaciją. Slėgis, kurį sukėlė sunku sugauti kvėpavimą, gali sukelti skausmą krūtinėje. Pasibaigus treniruotėms, turėtumėte praktiškai išgydyti giliai, atsipalaidavę kvėpavimui, kad palengvėtų simptomai.

Jei pasireiškia smūgis į krūtinės ląstą, gali išsivystyti aortos išsiskyrimas, kuris atsiranda, kai aortas staiga plinga ar sugadinta. Kai judėsite, skausmas pablogės, o po fizinio krūvio nustojus atsigulti ir atsigulti, jums bus sunku kvėpuoti. Keliant sunkiuosius svorius, dėl kurių padidėja kraujospūdis, gali išsivystyti aortos sukrėtimas, dėl kurio kyla krūtinės skausmas ir dusulys. Aortos išsiskyrimas gali būti pavojingas gyvybei ir reikalauja skubios medicininės pagalbos. Kai kyla žala, jaučiatės staigus skausmas šiek tiek žemiau krūtinės ląstos. Paprastai reikia skubios chirurgijos.

Daugelis žmonių tiki, kad jiems yra širdies priepuolis, kai staiga pasireiškia krūtinės skausmas, susijęs su dusuliu, kuris gali įvykti treniruotės metu ar po jo. Jūsų krūtinė bus švelni, kai tai įvyks, ir jei atsiras širdies priepuolis, turite nedelsiant paskambinti 911. Kitos būklės sukelia simptomus, panašius į širdies priepuolį, ir gali būti taip pat mirtini. Staigiai sunkus skausmas krūtinėje ir sunkus kvėpavimas taip pat atsiranda, kai yra plaučių embolija, sutrikusi plaučių ar pneumotorakso būklė.

Jei sergate astma ar viršutine kvėpavimo takų infekcija, greičiausiai išnyks kosulys arba švokštimas, kuris gali trukti ilgai, kai nustosite tobulėti. Kosulys gali sukelti skausmą krūtinėje. Sustokite ir kvėpuoti per inhaliatorių, kad netyčia iškart požymiai, ir pasitarkite su savo gydytoju apie savo gebėjimą ateityje atlikti panašius pratimus. Jums gali tekti pailsėti vartojant antibiotikus, kad išvalytų infekciją. Kitos kvėpavimo sistemos, dėl kurių sunku fiziškai užsiimti kvėpavimu, sukelia sunkų kosulį, yra lėtinė obstrukcinė plaučių liga ir lėtinis bronchitas.

Nerimas

Aortic Dissection

Širdies smūgis

Astma