Druskos gydymas, kad nuramintų odos niežėjimą

Nors odos niežėjimas paprastai nėra pavojinga gyvybei, ji gali sukelti šiek tiek pamišę priklausomai nuo sunkumo. Priežastis gali būti vabzdžių įkandimas, lizdinės plokštelės, teptukas su nuodų gebenėmis ar labiau patvarios odos ligos, tokios kaip egzema ir psoriazė. Nors daug įvairių kremų ir vaistų galima gydyti niežėjimą, geras senamadiškas druskos gydymas dažnai veikia stebuklus. Tačiau geriausios druskos, kurias galite naudoti, nėra tie, kurie sėdi ant jūsų virtuvės stalo.

Epsom druska ir jūros druska

Druska, kurią daugelis gydytojų ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų rekomenduoja naudoti odos gydymui, yra Epsomo druska. Ši druska, prieinama vaistinėse ir mažmeninėse parduotuvėse, yra pagaminta iš magnio sulfato. Pasak dr. Craig A. Maxwell, šis ingredientas nuramina sudirgusią odą ir patraukia toksinus. Jis veikia išdžiūvusį niežtinį ir vabzdžių įkandimus, paliekant likusį sveiką odą išvalytą ir raminančią. Daugumai žmonių “Epsom” druskos yra saugios, tačiau nėščioms moterims, diabetu sergantiems žmonėms ir tiems, kuriems yra žinoma alergija sierai, Epsom druskos neturėtų būti naudojamos. Šie asmenys gali saugiai ir veiksmingai pakeisti didelio grūdėtumo jūros druską, kad pasiektų tuos pačius odai raminančius rezultatus.

Raminantis druskos skystis

Vonių mirkymas yra geriausias pasirinkimas didesniam sausos odos plotui, kurį patiria žmonės, turintys įpročius odos sutrikimus. Vandens mirkymas taip pat yra veiksmingas gydant didelius vabzdžių įkandimus arba nuodų gebenėles. Užpildykite vonią šiltu, ne karštu vandeniu ir įpilkite 1-2 puodeliai Epsom druskos arba jūros druskos. Maišykite vandenį rankomis, kad švelniai ištirptų daugumą granulių, ir tada mirkykite vandenyje iki 20 minučių. Švelniai sudrėkinkite odą po išėjimo. Pakartokite druskos mirkymą vieną kartą per savaitę.

Koncentruotas gydymas su kompresomis

Mažesnėse niežtinčios odos vietose, pvz., Klaidų įkandimų ar nuodų gebenių zonų, kompresorius gali sutelkti gydymą. Užpildykite didelį dubenį su 2 puodeliais šalto vandens ir pridėkite 4 šaukštus Epsom arba jūros druskos. Gerai sumaišykite tirpalą, kad granulės ištirptų. Į druskos mišinį įpilkite švarios rankšluosčių, prisotindami ją. Išimkite audinį ir sulenkite pusę ar ketvirčius, priklausomai nuo paveiktos zonos dydžio. Lieskite arba susėskite ir padėkite rankinę ant odos paveiktos vietos, palikdami ją iki 20 minučių.

Salt Paste lieka vietoje

Jei gydant niežėjimą reikia judėti, druskos pasta gali veikti geriau nei suspausti. Užpildykite dubenį su 1 puodelio karšto vandens ir įpilkite 1 arbatinį šaukštelį Epsom arba jūros druskos. Sumaišykite tirpalą, kol jis ištirps, tada įdėkite į šaldytuvą 20 minučių. Nuplaukite ir gerai išdžiovinkite odą, kol laukiate atšaldymo tirpalo. Išimkite mišinį iš šaldytuvo ir naudokite švarų šepetėlį, kad įdėtų pastos paveiktose vietose. Padengti pasta su marlės pakelia ir medicinine juosta. Nuimkite padažu naktį ir išvalykite odą.