Ar turėtų dirbti aminorūgštis tarp pakartojimų?

Aminorūgštys sujungiamos, kad susidarytų įvairūs baltymai. Nors visos aminorūgštys tarnauja jūsų kūno individualioms funkcijoms, kaip grupė, aminorūgštys skatina atsigavimą ir raumenų augimą. Nors atskiros amino rūgštys mažai veikia raumenų augimą, tiek papildomas baltymas, tiek papildomi aminorūgščių deriniai padeda jums pridėti raumenų masę. Jei naudojate amino rūgštis ar bet kokį priedą, kuris prisideda prie raumenų augimo, jums reikia subalansuotos mitybos ir gerai apgalvotos mokymo programos. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokią dietinę ar fizinę pratybų programą

Dvidešimt dviejų standartinių amino rūgščių sudaro jūsų kūno baltymai, o aštuonios laikomos būtinomis. Svarbios amino rūgštys negali būti pagamintos iš jūsų kūno ir negali būti paverstos kitomis medžiagomis. Nedidelis aminorūgščių derinys vadinamas peptidu, o bet koks dviejų ar daugiau amino rūgščių derinys tinka šiai grupei. Didesni aminorūgščių arba peptidų deriniai sudaro baltymus, o šie baltymai sudaro raumenų audinį. Amino rūgštys gali net prisidėti prie kolageno, svarbaus jungiamojo audinio, formavimosi.

Kai traukiate, traumuojatės savo raumenis, sulaužote glikogeną ar cukrų. Jūs taip pat suskaidote baltymus, todėl jums reikia daugiau baltymų nei tie, kurie nevartoja. Jūsų kūnas nesiskiria tarp baltymų šaltinių. Visi baltymai suskaidomi į atskiras amino rūgštis ir naudojami kaip reikalinga. Didžiausias skirtumas tarp baltymų turinčių maisto produktų, pvz., Jautienos ir vištienos, yra tai, ką dar vartojate su jais. Nors atskirų aminorūgščių santykiai baltymų skiriasi, dienos pabaigoje subalansuota mityba suteiks visas pakankamas kiekybines amino rūgštis sėdimam žmogui.

Tam tikros amino rūgštys, leucinas, izoleucinas ir valinas, vadinamos šakotosios grandinės amino rūgštimis. Šios trys amino rūgštys sudaro beveik 35 procentus amino raupų, esančių jūsų raumenyse. Nors jūs galite juos gauti iš maisto, šarminės grandinės aminorūgščių papildymas gali paskatinti atsigavimą. Nors šakotosios grandinės amino rūgštys yra maisto ir baltymų papilduose, tokių kaip išrūgų baltymai, jie yra prijungti prie kitų amino rūgščių ir baltymų. Dėl šios priežasties šakotosios grandinės aminorūgščių atsigavimo nauda iš maisto produktų yra labai sunki, jie paprastai pernelyg ilgai apdorojami.

Išskleistos grandinės amino rūgštys gali būti imamos prieš treniruotę, jos metu arba po jos. Po treniruotės nėra idealaus laiko, nes šiuo metu turėtumėte vartoti didelį angliavandenių ir baltymų kokteilį, kad padidintumėte atsigavimą. Vien amino rūgštys nesuteikia angliavandenių ir baltymų pranašumų. Treniruotės metu gerai, bet jūs galite arba gali neturėti virškinimo problemų. Eksperimentavimas yra vienintelis būdas išsiaiškinti. Išankstinis treniruotės būdas yra idealus, nes jūs perkuosite amino rūgštis, kurios veiktų kaip rezervas, padedantis proteino remodeliavimui ir raumenų regeneravimui.

Amino rūgštys

Atkūrimas

Šakotosios grandinės aminorūgštys

Amino rūgščių laikas