Ar svorio stebėtojai yra geri 12 metų amžiaus vaikams?

Tarp vaikų nutukimo epidemijos ir daugelio preteensų spaudimo, kad jie yra ploni, nenuostabu, kad daugelis 12 metų amžiaus domisi dieta. “Weight Watchers” yra protinga svorio netekimo programa, kuri skatina narius rinktis sveikas, užpildyti maisto produktus ir gali padėti suaugusiems mokytis sveikų mitybos įpročių, tuo pačiu prarasdami svorį. Tačiau svorio netekimas vaikams reikalauja specialaus požiūrio, o pirmasis žingsnis yra nuspręsti, ar vaikas tikrai turi numesti svorio.

Nuo 2003 m. “Weight Watchers” reikalauja, kad 10-16 metų amžiaus vaikai turėtų tėvų parašą ir gydytojo persiuntimą su tikslo svoriu ar svorio diapazonu, kol jie negalės prisijungti prie programos. Kadangi vaikai turi skirtingus mitybos poreikius nei suaugusieji, bendrovė pabrėžia, kad svarbu gauti specialius nurodymus iš sveikatos priežiūros specialisto, prieš pradedant vaiką į programą, kuri specialiai pritaikyta suaugusiems su antsvoriu. “Weight Watchers” taip pat draudžia žmonėms iki 18 metų prisijungti prie savo internetinės programos. Vietoje to vaikai gali dalyvauti “Weight Watchers” susitikimuose.

Nors tik gydytojas gali nuspręsti, ar “Weight Watchers” yra tinkamas 12 metų amžiaus vaikui, svarbu suprasti skirtumus tarp suaugusiųjų ir vaikų. Weight Watchers leidžia saugiai svorio svorio svorio iki 2 svarų. Suaugusiesiems per savaitę, tačiau rekomenduoja vaikams prarasti ne daugiau kaip 1 svarą per mėnesį, kad būtų galima raumenis vystytis ir augti. Dėl šios priežasties kiekvienas vaikas, vykdantis “Weight Watchers” programą, turėtų turėti savo poreikiams pritaikytą planą, o ne tą patį planą, kurį gali taikyti tėvas ar šeimos narys.

Prieš prisijungdami prie “Weight Watchers” ar stengdamiesi numesti svorio bet kokiu metodu, svarbu apsvarstyti, ar svorio praradimas tikrai reikalingas. Daugelis 12 metų amžiaus gali turėti nerealių ir nesveikų idėjų apie tai, kaip turėtų atrodyti jų kūnas, ir netgi suaugę gali būti pernelyg greita, kad paskambintų vaiko viršsvorio tik dėl to, kad jis nėra toks lieknas kaip kai kurie jo bendraamžiai. Konsultuojantis su gydytoju yra geriausias būdas nustatyti, ar svorio praradimas yra tinkamas; jei 12 metų amžiaus vaikas tik nedidelė svorio, gydytojas gali pasiūlyti jam dirbti išlaikyti savo svorį, kad jis augtų. Gali pasivyti

Kai kuriems vaikams gali būti rekomenduojama dietos programa, pvz., “Weight Watchers”, tačiau dieta nėra vienintelė svorio mažinimo strategija. Vaikui paraginti pasirinkti žemesnio kaloringumo, bet maistinių medžiagų turtingą maistą, moko ją, kaip patenkinti savo badą, nepriimant perteklinių kalorijų, o tai gali sukelti nesveiką kūno svorį. Dvylika metų amžiaus vaikai taip pat turėtų būti kuo aktyvesni, nesvarbu, ar tai reiškia dalyvauti sporto komandoje, dviračiu aplink apylinkes, ar tiesiog praleisti laiką su šunimi kiekvieną dieną. Dabar laikas padėti vaikui įtvirtinti sveiką įprotį, o jūs galite tai padaryti, pakeisdami gyvenimo būdą, kad naudosite visai šeimai. Tegul jūsų vaikai padės pasirinkti ir gaminti sveiką maistą, eiti šeimos žygis kiekvieną savaitgalį ir apriboti televizijos žiūrėjimą iki vienos valandos per dieną. Išmokyk savo vaiką, kad sveikas gyvenimas – ne vergas kalorijų skaičiavimui – yra geriausias būdas pasiekti sveiką svorį.

Svorio žiūrovų apribojimai

Kita programa vaikams

Svorio svarstymai

Sveiki įpročiai