Ar pho sriuba jums tinka?

Sultinio, ryžių makaronų, žolelių ir mėsos, dažniausiai jautienos, “pho” sriuba, mišinys yra paprastas vietnamiečių meniu elementas. Sriuba yra mažai riebalų ir tiekia keletą pagrindinių vitaminų ir mineralų, tačiau taip pat gali būti daug natrio. Pho sriuba tikrai gali tilpti į sveiką mitybos planą, ypač jei jį paruoškite namuose ir įtraukite tinkamą dangą.

“Pho sriuba” 619 gramų porcija, lygi maždaug 2 1/2 puodelio, yra 367 kalorijos ir 6 gramai riebalų. Iš jų 6 gramai riebalų, 2 gramai prisotinami – apie 8 proc. Dienos sočiųjų riebalų. Pasak “Amerikos širdies asociacijos”, “riboti vartojamų sočiųjų riebalų kiekį iki 7 proc ar mažiau bendro kalorijų kiekio, gali sumažinti širdies priepuolio ar insulto tikimybę.

“Pho sriubos” patiekalas tiekia 24 gramus baltymų – 52 proc. 46 gramų baltymų moterų reikalinga kiekvieną dieną ir 43 procentai 56 gramų vyrų reikalauja kasdien. Toje pačioje porcijoje “Pho Soup” tiekiami 2 gramai mitybinės skaidulos arba 8 procentai 25 gramų pluoštinių moterų turėtų būti kasdien, ir turėtų siekti 5 procentai 38 gramų vyrų. Pluoštas padeda jūsų virškinimo sistemai dirbti, taip pat gali padėti užkirsti kelią vidurių užkietėjimui.

Viena iš svarbiausių pho srities maistinių medžiagų yra geležis. Sriubos porcijoje yra 20 proc. Geležies dienos vertės. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, geležis yra raudonųjų kraujo kūnelių mineralas, kuris yra atsakingas už deguonies transportą. Jūs taip pat gausite 10 procentų dienos vertės vitamino C ir 4 procentus dienos vertės vitamino A ir kalcio, mineralo, kuris padeda palaikyti stiprius kaulus ir dantis.

Jūs vartosite 384 miligramus natrio porceliano porcijoje. Tai reiškia, kad apie 26 proc. 1500 miligramų natrio, kurią rekomenduosite Amerikos širdies asociacijai, turėtumėte apriboti kiekvieną dieną. Didelė natrio druska gali padidinti kraujospūdį, todėl jums gali padidėti širdies smūgis ir insultas.

Nors retkarčiais patiekiamas “pho” sriuba restorane gali būti jūsų dietos vieta, todėl pati savaime galite pagerinti maistinę vertę. Pavyzdžiui, naudokite mažai natrio turinį, kad supjaustumėte natrio kiekį sriuboje. Dar vienas būdas paskatinti sriubos mitybą yra riešutų makaronų keitimas, skirtas makaronams, kurių sudėtyje yra daug skaidulų, pavyzdžiui, sveiki kviečiai. Viršutinę savo “Pho” sriubą su šviežiais daržovėmis, kad valgant būtų pridėta pluošto, vitamino A ir kalio. Paprastosios daržovių užpildai – tai pupelių daigai, paprikos ir raudonieji svogūnai. Šviežios vaistažolės, tokios kaip cilindro arba bazilikas, suteikia nedidelį vitamino A kiekį, o šviežių laimų sultų šaukštas prideda šiek tiek vitamino C. Paleiskite sūrus karštus padažus šviežiam jalapeno natūraliam natrio kiekiui.

Kalorijos ir riebalai

Baltymas ir pluoštas

Vitaminai ir mineralai

Natris

Padaryk savo