1 metų amžiaus maitinimo planai

Kadangi jūsų mažylis auga nuo kūdikio iki bamblys, jo mitybos poreikiai pasikeičia, taigi ir jo piktnaudžiavimas ar toleravimas tam tikriems maisto produktams. Pasak “HealthyChildren.org”, Amerikos pediatrijos akademijos tinklalapis, kuriame maitinamas 1 metų vyras, yra kantrybė. Vieną dieną jis gali būti čempiono eateriu, kitą dieną jis gali atsisakyti visko akyse. Toliau pasiūlykite maistingą maistą atitinkamomis porcijomis ir pasitarkite su savo pediatru, jei esate susirūpinę dėl savo vaikų įpročių ar augimo.

Pagrindinės šėrimo rekomendacijos

1 metų vyras turi apie 1000 kalorijų per dieną, sako “HealthyChildren.org”, kurią sudaro tos pačios maisto produktų grupės, kurias valgote. Riebalai yra ypač svarbūs šiame amžiuje, net jei esate susirūpinę dėl vaikų nutukimo, o maždaug pusės jūsų vaiko kalorijų turėtų būti riebalai normaliam augimui ir vystymuisi. Net jei jūs vis dar slaugos, jūsų vaikas dabar gali vartoti daugiausia tų pačių maisto produktų, kuriuos gauna visa kita jūsų šeima, tačiau vis tiek turėtumėte imtis kelių atsargumo priemonių, ypač kai kalbama apie jūsų maitinamo maisto kiekį. Visuomenės rizika šiuo amžiuje vis dar yra labai tikra, todėl viską reikia supjaustyti į mažus, lengvai kramtomus gabalus ar šaukštus, o jūsų 1-erių metų vyras turi būti prižiūrimas valgant.

Pusryčių parinktys

Planuojant savo 1 metų maitinimą, įskaitant pusryčius, siūlome įvairius maisto produktus, kad gautų daugybę vitaminų ir mineralų. Potencialūs meniu variantai tavo mažyliui apima vieną virtą kiaušinį – prieš ją šaldydami įsitikinkite, kad jis atšaldomas, kad ji nedegtų jos burnos, suporuota su 1/4 iki 1/2 puodelio nenugriebto pieno, plius pusė griežinėlio bananų ir du Didelės supjaustytos braškės. Vietoj kiaušinio galite užpilti 1/2 puodelio grietinėlės pusryčių, kurių sudėtyje yra be pieno.

Pietūs Maitinimas

Dėl vidurdienio valgio pasiūlykite savo 1 metų pusę sumuštinį, pagamintą iš griežinėliais kalakutienos arba vištienos, ir supjaustykite 1/2 puodelio žalių daržovių, virtų, kad sumažintumėte riziką užsimušimui. Įpilkite 1/2 puodelio nenugriebto pieno gerti. Kiti Vermonto sveikatos departamento pasiūlymai dėl pietų yra daržovių sriubos patiekalai arba “pica”, pagaminti iš angliškų kepinių, papildytų marinaro padažu ir mozzarella sūriu. Šiame amžiuje vis dar kyla grėsmė atsirasti maisto alergijos, todėl toliau stebėkite reakcijas, siūlydami savo vaikui naują maistą.

Dviratis vakariene

Tam, kad viskas būtų lengviau, dažnai galite pasiūlyti savo maistui tą patį maistą, kurį jūs ar šeima valgote, tik mažesnėse porcijose. Galima vakarienė gali būti 2-3 uncijos žemės arba supjaustytos virtos mėsos, 1/2 puodelio virtų daržovių, 1/2 puodelio krakmolo, pavyzdžiui, makaronų, ryžių ar bulvių ir 1/2 puodelio nenugriebto pieno. Siūlome naujų daržovių, tokių kaip saldžiųjų bulvių gabaliukai, skiltelės, grietinės špinatai ar virti runkeliai. Jei jūsų vaikas skamba daugiau pieno, būkite atsargūs; atsižvelgiant į vaiko sveikatą, vaiko pieno vartojimą turite sumažinti nuo 16 iki 24 uncijų per dieną, kad būtų išvengta geležies trūkumo, o rizika susideda iš 1 metų amžiaus.

Užkandžiai ir skysčiai

“1000” kalorijų, kad jūsų 1 metų poreikiai turėtų būti suskirstyti į tris maistas ir du užkandžiai, sako HealthyChildren.org. Užkandžių patiekalai – tai skrudinta duona su 1-2 svogutiniais grietinėlių sūriu ar sviestu, jogurtas su supjaustytais vaisiais ir 1 – 2 uncijos kubelių arba styginių sūrių. Galite pasiūlyti vandenį tarp valgio ir nenugriebto pieno, nes žiūrėsite į bendrą vartojimą. Nors jūs galite ir toliau slaugyti, 1 mėn., Sveikas pienas gali pakeisti motinos pieną ar formulę, sako MedlinePlus.